Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Kendi markamız olan "TÜMTAT" markasıyla yeşil ve siyah zeytin çeşitleri, konserve ve hazır yemek çeşitleri, domates ve biber salçası çeşitleri, turşu çeşitleri, mısırözü yağı, çiçek yağı ve zeytinyağı çeşitleri, bakliyat ve baharat çeşitleri, çerez, kurutulmuş sebze ve meyve çeşitleri, salamura asma yaprağı, kurutulmuş domates, helva ve tahin pekmez çeşitleri, meyve suyu çeşitleri, meyve aromalı maden suyu çeşitleri, doğal maden suyu ve su  vb. olmak üzere bu malların ihracatı konularında faaliyet göstermekteyiz.

İhracatımız genelde Almanya ve İngiltere başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, İsveç ve Finlandiya başta olmak üzere tüm İskandinav ülkelerine, Suudi Arabistan başta olmak üzere tüm körfez ülkelerine, Güney Afrika Cumhuriyeti başta olmak üzere Afrika Ülkelerine ile Rusya’ya yapılmaktadır.

Bilhassa tarıma dayalı ürünlerimizde sezona girmeden önce çiftçilerle anlaşmalar yapılarak üretim yaptırmaktayız. Bu anlaşma; çiftçilere ürettirilecek mahsulün gerek tohumları dağıtılarak, gerek ön avansları verilerek, gerekse hem tohum hem de ön avans verilerek kontrollü bir şekilde üretim yaptırmaktayız.
 
Üretimin ilk aşaması, toprağın sürümü ve ekiminden sonra hasat aşamasıyla başlar. Hasat aşamasından modern teknolojilerle üretim aşamasına, üretim aşamasından nihai ambalajlama ve paketleme aşamasına kadar sürer.  Bu aşamalardan sonra gerek şirketimizin anlaşmalı nakliye firmalarıyla gerekse müşterilerimizin anlaşmalı nakliye firmalarıyla sevkiyat aşamasına kadar kontrollü bir şekilde, insan ve doğa sağlığını ön planda  tutup,  Toplamda Kalite Prensibini ilke edinerek yola çıkan “TACİR GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ SAN. TİC.LTD. ŞTİ.” kendisine ait olan "TÜMTAT" markasıyla: Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerini gıda üretim sertifikasyonlarına sahip üretim  partnerleriyle birlikte,  Sağlıklı, Kaliteli ve her ülkenin ağız tadına uygun olarak ürün sunmaktadır.